پاسخ به پرسش‌های متداول

برای سفارش آیا نیازی به ثبت نام در سایت دارم؟
روال ثبت نام در سایت بسیار ساده و تعاملی بوده و نیاز به ثبت نام اولیه ندارید و شما با انتخاب جنس مورد نظر در صورتیکه قبلا ثبت نام نکرده باشید از طریق سبد خرید برای ثبت نام هدایت خواهید شد.
برای ثبت نام نیاز به اطلاعات خاصی هست؟
ما برای ارسال دقیق و مطمئن کالای خریداری شده نیاز به اطلاعات ارسال یعنی نام و نام خانوادگی و آدرس و تلفن داریم که این موارد جزو اطلاعات ضروری محسوب شده و ورود هر گونه اطلاعات دیگر اختیاری میباشد.
ارسال به چه شکل خواهد بود؟
ارسال سفارش شما فقط از طریق پست پیشتاز صورت میگیرد و امکان ارسال بسته از طرق دیگر از قبیل تیپاکس ، پیک و ... مقدور نمیباشد.
مدت زمان تحویل سفارش به اداره پست و تحویل کد رهگیری چند روزه هست؟

حداکثر ترافیک سفارش شما در سایت یک روزه میباشد و نهایتا در طول یک روز سفارش شما تحویل پست خواهد شد و کد پیگیری اداره پست در پنل شما درج میگردد. و در ادامه مدت زمان تحویل مرسوله وابسته به روال پست خواهد بود.

چطور میتوانم سفارش خود را پیگیری کنم؟

روند ارسال سفارش شما در پنل ثبت نامی شما در سایت درج می‌گردد. در صورت تغییر سفارش شما از "پرداخت گردید" به "ارسال گردید" در کادر مربوط به کد رهگیری پست یک شماره 24 رقمی خواهید دید که این شماره مربوط به کد رهگیری پست بوده و میتوانید از طریق سایت پست از موقعیت لحظه ای مرسوله خود با خبر شوید.

هزینه ارسال چطور محاسبه میشود؟

هزینه ارسال بر اساس تعداد بسته و وزن هر کدام و آدرس از طریق نرم افزار پست محاسبه میشود ولی بعنوان یک تخفیف دائمی از طرف سایت این هزینه بشکل ثابت روی حداقل هزینه ارسال یک بسته و روی عدد 35000 تومان تنظیم گردیده است.

چقدر طول میکشه سفارش به دستم برسه؟

ما بلافاصله بعد از دریافت سفارش اقدام به آماده سازی و بسته بندی آن کرده و در اولین روز کاری بعد سفارش شما را تحویل پست میدهیم و با توجه به مقصد ارسال و روال پست تا تحویل به مشتری بطور معمول بین 6 تا 8 روز کاری زمان خواهد برد که در تمام این مدت سفارش از دسترس ما خارج بوده و روال تحویل از طریق اداره پست را طی میکند. خواهشمند است با توجه به این مدت زمان اقدام به ثبت سفارش خود نمائید. 

آیا امکان تعویض و مرجوع کردن سفارش میباشد؟

دقیقا کالایی که شما سفارش داده اید با همان ویژگی های ثبت شده در سایت برای شما ارسال خواهد شد و بدلایلی از جمله مسائل بهداشتی و یا محدود بودن بعضی از کالاها امکان تعویض یا مرجوعی را نداریم لذا قبل از ثبت سفارش به موارد فوق خصوصا سایز توجه نمایید.

چطور سایز مناسب خود را انتخاب کنم؟

با توجه به اینکه سایز های اروپایی یا آمریکایی با سایز های متداول موجود در کشور متفاوت میباشد برای انتخاب صحیح الگویی طراحی شده و قسمت راهنمای انتخاب سایز قابل مشاهده است. شما براحتی با توجه به این الگو میتوانید پوشاک مناسب سایز خود را سفارش دهید. برای مشاهده این لینک اینجا را کلیک کنید.

بهترین پیشنهاد از طرف سایت برای انتخاب صحیح سایز چیست؟

ما به شما پیشهاد میدهیم بمنظور انتخاب صحیح سایز یک کالای مشابه سفارش که در منزل داشته و از سایز آن رضایت دارید کمک گرفته و اقدام به خرید بر اساس آن نمایید. برای مثال اگر قصد سفارش تیشرت دارید ، از تیشرتی که در منزل دارید و از سایز آن رضایت دارید بر اساس الگوی سایز موجود در سایت کمک بگیرید تا بهترین انتخاب را به لحاظ سایز داشته باشید. برای مشاهده این الگوی انتخاب اینجا را کلیک کنید.

منظور از پوشاک استوک چیست؟

محصولاتی تک سایز و اجناسی بسیار با کیفیت از برند های اصل میباشد. این محصولات در درجه بند یهای مختلفی وارد کشور شده که به همه آنها بصورت مشترک واژه استوک اطلاق میگردد. با توجه به کسب رضایت و اعتماد در طول فعالیت چندین ساله و بنا به درخواست مشتریان ثابت و بواسطه دسترسی به بازارهای مربوطه اقدام به واردات این دسته از پوشاک فقط بشکل درجه یک و اختصاصی از مبدا کشورهای خارجی نمودیم.

آیا اجناس نو وارداتی تک سایز هستند؟

ایندسته از اجناس نیز عمدتا سفارش های اروپا یا آمریکا بوده و در سایز بندی و رنگ بندی ارایه شده در سایت اقدام به واردات آنها نمودیم در تهیه ایندسته از کالاها نهایت سعی و تلاش برای تهیه بهترین برند و بهترین کیفیت صورت گرفته و در بخش ویژگی های این کالا شما میتوانید اصالت آنرا از طریق سایت فروش خارجی و شماره RN روی کالا بررسی نمایید.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به فروشگاه پی تاپ لند می باشد.
Developer & Designer | Hossein Donyadideh